Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Wiadomości>Oto co Mtv szykuje w nowym sezonie "Krzyku"

Oto co Mtv szykuje w nowym sezonie "Krzyku"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dowiedzieliśmy się jakie postacie pojawią się w restarcie serii.

Portal TVLine zamieścił listę postaci, na które Mtv obecnie prowadzi castingi. W sezonie trzecim poznamy:

  • Diona, uzdolnionego zawodnika footballu, który ma ambicje otrzymać stypendium na uniwersytet. Ma na to ogromne szanse, dopóki zamaskowany morderca nie zaczyna wykorzystywać jego najmroczniejszego sekretu przeciw niemu, wywracając jego świat do góry nogami.
  • Liv, cheerleaderkę, dziewczynę Diona, piękną i mądrą. Liv zawsze podaje pomocną dłoń gdy zachodzi taka potrzeba, ale często pakuje się przez to w niepotrzebnie w kłopoty.
  • Kym, typową zbuntowaną członkinię ekipy, zawsze mówiącą otwarcie to co myśli. Jest dobrze zorganizowana i opiekuńcza w stosunku do najbliższych, co niewątpliwie przyda jej się, gdy morderca weźmie na celownik jej przyjaciół.
  • Beth, lekko wyobcowana dziewczyna, gustująca w gotyckim wizerunku i nietypowych, mrocznych zainteresowaniach. Chodząca encyklopedia horroru, wzorowana na, granej przez Fairuzę Balk, Nancy ze Szkoły Czarownic.
  • Jamal, brat przyrodni Diona. Pomimo tego, że zadaje się z podejrzanymi ludźmi, ma wielkie serce i jest lojalny w stosunku do Diona.

Poza tym w jednej z głównych ról zobaczymy Bretta Mathews (Pamiętniki Wampirów, Nie z Tego Świata). Wcześniej o nadchodzącym, sześcioodcinkowym, trzecim sezonie pisaliśmy TUTAJ.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto